English version

Публічна оферта про умови використання сайту:

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці Умови. Якщо Ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Дана публічна оферта про умови використання сайту укладається між Промоагенцією Дана в особі адміністрації сайту dana-agency.com.ua з однієї сторони, та потенційними клієнтами сайту з іншої.

Використання сайту:
Сайт dana-agency.com.ua дозволяє Вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього cайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді, або використовувати їх будь-яким іншим чином для комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах за умови гіперпосилання на наш сайт.

Відмова від відповідальності:
Матеріали та послуги цього сайту надаються без жодних гарантій. dana-agency.com.ua не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому сайті. dana-agency.com.ua в будь-який час, без повідомлення, може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти та ціни. У разі, якщо матеріали та послуги на цьому сайті застаріють, dana-agency.com.ua може, але не зобов’язана оновлювати їх. dana-agency.com.ua за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись, збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті:
Реєструючись на dana-agency.com.ua, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані.
У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на сайті.

Зворотний зв’язок і коментарі:
Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке Ваше повідомлення dana-agency.com.ua може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. dana-agency.com.ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту.

…………………………………………

Інформація щодо інтернет-магазину Art Store.

 

 

Оплата і Доставка.

Оплата приймається через банківський рахунок – як при передоплаті, так і під час отримання в поштового оператора.

Способи оплати:
Готівка (при самовивозі).
Оплата карткою на сайті.
Банківський переказ.
Післяплата (оплата на Укрпошті, Новій Пошті чи вибраного Вами оператора при отриманні замовлення).

Важливо:
Передоплата не стосується реалізації оригіналів картин. Також: оригінали картин не пересилаються через поштового оператора – тільки самовивіз. Оплата такої послуги відбувається при отриманні.

Доставка товару:
Через поштових операторів, або самовивіз.

Способи доставки:
Самовивіз: /+380930661240 цілодобово/.
Нова Пошта: (по Україні).
Укрпошта: (по Україні і за кордон).
Вибраний вами оператор (наприклад DHL чи будь-який інший).

 Віртуальна продукція (аудіофайли та файли з репродукціями): методом скачуванням за отриманим Вами лінком.

Вартість доставки:
Листівки – в межах України безкоштовно; за межами України – згідно тарифів вибраного Вами поштового оператора.
Естампи та книги – згідно тарифів Нової пошти чи вибраного вами поштового оператора.

Формування замовлення:
Замовлення формується негайно після підтвердження його на сайті.
Замовлення, сформовані до 12.00, відправляються у той же день. Про відправку замовлення Ви будете поінформовані через Вашу електронну пошту, або, при бажанні, СМС повідомленням на Ваш телефон, якщо вам так зручніше, і ви залишите свій номер нам в приватному повідомленні Це тут.

За умови самовивозу (Україна. Львів), замовлення можна отримати у день формування замовлення.

Умови повернення: згідно чинного законодавства України стосовно захисту прав споживачів.

 

Гарного Вам дня. Welcome.

 

We accept payments from all over the world Відхилити