Our Winners P

СІЧЕНЬ 2019

 Сила жінки…

В водах Амазонки найпринаднішим полюванням для крокодилів є полювання на людей. Жінки – найперші жертви. Полювання підступне. Цинічне. Холоднокровне. І завжди неочікуване. Якраз, коли каламутна вода, як розгладжена простинь, крокодили сплячо вичікують жертву. Вони знають коли, в якій порі і хто найуразливіший…
Тутешні жінки, тільки сходить сонце, приходять до мутної річки прати білизну. Мале дівча – вже мамина повноцінна поміч в дві робочі руки. Важка жіноча робота змалечку. І так з покоління в покоління. Тут інший час і інший вимір прав для жінок. Із предметів захисту від нападів ворога, за пазухою завжди схований серп. Тільки доісторичний серп.
Дитяча ручка, яка так ретельно, як мама, виполіскує великі і важкі простирадла, у пащу крокодила потрапляє в лічені секунди. Материнський інстинкт блискавичний. Двобій матері із людожером-алігатором. Безстрашний. Серп-захисник майстерно і влучно дірявить товстезну шкуру крокодила. Жінка, боронячи життя дитини – сильна і безжальна самка. Сила, яка вирує вулканом. Підсвідомий виклик смертельному ворогу, який чатує тут щодня. І надія лише на удачу і швидку реакцію. Так виживають тут жінки вже тисячі років. Шостим чуттям. Очима на потилиці. Силою рук, інтуіцією і життєвою мудрістю.
Коли нерівний двобій матері і алігатора звівся до втрати двох жіночих рук, вона і тепер «не опустила руки». Зубами схопивши донечку за волосся, знайшла живе дитя  в червоній каламуті Амазонки, Мама виграє врешті двобій. Два життя врятованих – ціна двобою. Матері і доньки. Двох сильних і безстрашних жінок.
Сходить сонце на води Амазонки завжди однаково. Лоскоче жіночі коси, витирає піт з чола ласкаво, вигріває втому. Дівчинка-підліток однією рукою виполіскує важку довжелезну простинь. А поруч  – Мама, одними тільки ногами допомагаючи своїй дитині … З теплим серпом за пазухою.

 

ЛЮТИЙ 2019

БЕРЕЗЕНЬ 2019

КВІТЕНЬ 2019

ТРАВЕНЬ 2019

Rating: 5.0/5. From 4 votes.
Please wait...

We accept payments from all over the world Відхилити