WTF

Stop it!

***

Звернення одного із 65-мільйонів президентів України до народу

 

Подивіться серіал “Чорнобиль”. Після нього вам не захочеться дивитися “гру престолів”, чи якісь фільми жахів, а захочеться бігом виганяти ідіотів з відповідальних за життя людей посад.. 
А вони ж ніде не ділися.. Ті ідіоти. Вони розсілися у своїх адміністраціях, радах, комісіях, комітетах та інших органах колективної безвідповідальності. Оточили себе неуками, яких родичі попросили взяти на роботу – і героїчно вирішують проблеми, які самі ж і створюють. Або не вирішують. Замовчують. 
І ми мовчимо. А тим, хто говорять правду, вішаємо ярлики.

P.S. Читаю новини: «у центрі Львова на голову дівчини впала цегла». Думаєте, це одна цегла з одного балкону? І це випадковість?

Знаєте, скільки дерев знищено на Коперника? 86! Знаєте, для чого? Щоб зробити оглядовий майданчик)))) А яке пояснення так-званих «урбаністів» знаєте? «… все було нормально допоки клени не виросли високі і вітер почав їх розхитувати. Ричагом почало розхитувати схил…»

Нє, я всьо розумію. Якось треба розумними словами людям говорити, на що пішло 4 мільйони гривень. Головне, що балкони не розхитують будинки.

А щоб було, де саджанці садити – по-більше дерев спиляти.

 

Цікаво, що мерія зі сміттям придумає тепер, коли губернатор звільнився. Будемо дізнаватися про нові смерті на сміттєзвалищі? І проходити повз аномальні купи сміття у місті, як це було два роки тому?

Нє, таки подивіться серіал “Чорнобиль”.
Глупота з того часу так і сидить у провладних кабінетах.
Пора її носіїв гнати звідти, бо інакше буде біда.

 

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

No votes yet.
Please wait...

We accept payments from all over the world Відхилити